Prawo pracy

Jednymi z najczęściej łamanych i nadużywanych przepisów prawnych nie są wcale przepisy prawa karnego czy prawa skarbowego. Są nimi przepisy gałęzi prawa funkcjonującej najbliżej ludzi, jakim jest prawo pracy. Sanok to miasto, w którym na co dzień pracę świadczą tysiące osób. Jedyni wykonują swoje obowiązki na podstawie umów o pracę, inni na podstawie umów zlecenia i umów o dzieło, a jeszcze inni bez żadnego łączącego ich z pracodawcą stosunku prawnego.

Kancelaria zajmuje się szeroko pojętą problematyką prawa pracy. Jako doświadczony prawnik, doradzam zarówno pracownikom, którzy borykają się z problemami z zatrudnieniem, jak również pracodawcom w optymalizacji kosztów zatrudnienia, sporządzaniu regulaminów pracy oraz innych dokumentów.

Pracownik się uśmiecha.

Pomoc prawna dla pracowników i pracodawców

  • Reprezentowanie przed sądem w sprawach z zakresu prawa pracy (odwołania od wypowiedzenia umowy o pracę, sprawy o mobbing, wypadki przy pracy, zapłatę z tytułu nadgodzin, ustalenie istnienia stosunku pracy i inne),
  • Sporządzanie umów o pracę, umów o zakazie konkurencji, regulaminów pracy i wynagrodzeń,
  • Doradztwo prawne z zakresu prawa pracy,
  • Ochrona interesów pracownika.

Doradztwo prawne z zakresu prawa pracy

Zajmuję się kompleksowym prowadzeniem spraw sądowych, a sprawy prowadzę od momentu skompletowania dokumentacji i przygotowywania pozwu do zasądzenia wyroku. Świadczę obsługę prawną z zakresu prawa pracy, która obejmuje indywidualne i zbiorowe prawo pracy. Dzięki posiadanemu doświadczeniu jestem w stanie zapewnić kompleksowe doradztwo prawne zarówno dla pracodawców, jak i dla pracowników.

Jeśli zależy Państwu na szerokim zakresie usług, to Kancelaria Radcy Prawnego Krzysztofa Nieckarza zapewni pomoc w wielu sprawach, zarówno w ramach prawa pracy, jak i innych dziedzin prawa. Nie warto samodzielnie podejmować się wyszukiwania rozwiązań problemów w kwestiach prawnych – zamiast tego proszę skorzystać z pomocy profesjonalnej kancelarii, która umożliwi pomoc prawną i doradztwo.

Kontakt z Kancelarią

W celu umówienia terminu spotkania proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.

ul. Kościuszki 31/15, 38-500 Sanok
600 386 457
krzysztof.nieckarz@gmail.com